HAKKIMIZDA

       AutoDR Servis Aracılık Hizmetleri, Operasyonel Kiralama şirketlerine, Leasing Firmalarına, Kargo Firmalarına, diğer kuruluş ve şirketlere ait araçların bakım, onarım ve hasar işlemlerini kendine bağlı servis ağı vasıtasıyla planlayan, organize eden ve gerçekleşmesini sağlayıp kontrol eden bir şirkettir.

TSE
BELGELENDİRME
HİZMETİ

Hali hazırda işleyen otomobil servisiniz var veya sıfırdan bir oluşuma gireceksiniz. İşletmeniz içerisinde GARANTİSİ DEVAM EDEN otomobil sahiplerine de hizmet vermek istiyorsanız TSE belgeniz bulunması gerekmektedir.

Garanti süreci devam eden araçlarda TS 12047 standartlarında çalışmak şartıyla periyodik bakım yapabilirsiniz . AutoDR ile bu belgeye sahip olmak artık çok kolay.

HİZMETLERİMİZ

Türkiye'nin her noktasında yanınızdayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti önceliği ile TSE belgeli servislerimizde tüm bakımlarınız sizin tercih ettiğiniz yedek parçalarla garantili olarak yapılıyor.

TSE belgeli servislerimizde, uzman ve eğitimli kadrolarımız Arıza, Hasar Onarımında her zaman yanınızda.

Aracınızda oluşabilecek küçük ölçekli hasarların orijinaline en yakın hale getirilmesi işlemleri servislerimizde yapılmaktadır.

Aracınızda oluşan ezik, göçük vb hasarları orijinalliğini bozmadan, boyamadan düzeltiyoruz.

Accordion Content

Aracınızın ön cam ve diğer camlarına gelebilecek minik darbeleri mobil aracımız ile %99 oranında gideriyoruz.

Artık aracınızın bakımı için servise gitmenize, zaman harcamanıza gerek kalmadı. AutoDR servisleri dilediğiniz yerde aracınızın bakımını gerçekleştiriyor.

Yol kenarında onarımı mümkün olan sorunlarınızı, AutoDR mobil servisleri tarafından giderilerek yola devam etmenizin sağlanmasıdır.